Dani kruha 2019.

Dana 25.11. 2019. održana svečanost za Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kao i svake godine, danas smo obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Pripremili smo i izložili razne plodove prirode i proizvode od brašna. U zahvalnosti za sve što imamo ne zaboravljamo ni one koji imaju manje. Opet smo pokazali svoje veliko srce i kroz naš Školski humanitarni projekt "Pomažemo heart ".bili u mislima s članovima Udruge za osobe s posebnim potrebama "Radost" iz Ploča kojima smo posvetili današnji program.

Svečanom priredbom učenici i učitelji ukazali su na puninu važnosti kruha koja prelazi granice shvaćanja kruha samo kao prehrambene namirnice.

Uz blagoslov i zaziv Duha Svetoga na hranu i sve nazočne učenike, roditelje i učitelje blagovali smo uz prikladnu humanitarnu prodaju koju su zajedno pripremili učitelji i djeca uz pomoć svojih roditelja.

Cjelokupni program uveličale su naše simpatične maskote prehrambenih proizvoda koje su svojom maštovitošću i osmjesima također humanitarno doprinijele veselim fotografiranjem.

"Maloj sreći se radujem a velikoj obaram glavu dolje u zahvalnosti Gospodaru svom"

Nives Erceg, pedagog

Galerija na donjoj poveznici

Ispričavamo se svima zbog kašnjenja prouzročenog tehničkim poteškoćama.

objavio: Administrator   datum: 14. 11. 2019.

« Siječanj 2020 »